केन्द्रीय संस्करण

‘डान्सिङ विथ द स्टार नेपाल’ प्रसारणमा आउने

person explore access_timeअसार २५, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । लकडाउन अगाडी घोषणा भएपनि कोरोनाको कारण सुरु हुन नसकेको टेलिभिजन रियालटी शो ‘डान्सिङ विथ द स्टार नेपाल’ अब प्रसारणमा आउने भएको छ । सरकारले तय गरेको गाइडलाईनअनुसार सुटिङ गरेर शो प्रसार हुने भएको हो । 

‘तयारी सकिएपनि लकडाउनका कारण कार्यक्रमको सुटिङ रोक्नु परेको थियो’ कार्यक्रमका निर्देशक लक्ष्मण पौडेलले भने ‘सरकारले तय गरेको गाइडलाइन फलो गर्दै हामी सुटिङमा जुटेका छौं ।’ २६ श्रृङ्खलाको यो कार्यक्रममा १२ जना स्टार कलाकारले एकएक जना प्रोफेसनल डान्सरसँग जोडी बाँधेर नृत्य प्रतिस्पर्धामा भाग लिनेछन् । हरेक साता हुने भोटिङबाट एलिमिनेसन हुने छ । 

लकडाउनकै बीचमा २७ देशमा डान्सिङ विथ द स्टार सुटिङ र प्रसारण भइसकेको छ । त्यही भएर नेपालमा पनि प्रसार गर्न खोजिएको हो । 

ट्यालेन्ट, इमोसन, ह्युमर र कम्पिटिसनको फ्युजन रहने डान्सिङ विथ द स्टार्स बहुचर्चित फ्यामिली रियालिटी शो को रुपमा परिचित छ । लकडाउनका बेला घरमै थुनिन बाध्य नेपाली दर्शकका लागि मनोरञ्जनको पूर्ण प्याकेजका रुपमा यो रियालिटी सो हुने निर्माण संस्थाको भनाई रहेको छ ।  शोका विजेताले कुल २५ लाख (करसहित) नगद र अन्य पुरस्कार प्राप्त गर्नेछन् ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.