केन्द्रीय संस्करण

फिल्म ‘मेरो दिल’को गीत सार्वजनिक

person explore access_timeअसार २४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रेम कथानक फिल्म ‘मेरो दिल’ को ‘उनी र म..’ बोलको गीत सार्वजनिक भएको छ । प्रेमपीडा भावको गीतमा करणराज गिरीको स्वर र संगीत तथा नारायण जलनको शब्द छ ।
 
रेखा शाह र नरेश योगीले कोरियोग्राफी रहेको गीतको भिडियोमा मोनिका दाहाल र शंकरराज पहाडीको अभिनय देख्न सकिन्छ । फिल्मको रिलिज अनिश्चित भएपनि प्रचार प्रसार विस्तारै गर्ने उदेश्यले निर्माण युनिटले गीत सार्वजनिक गरेको हो ।
 
नविन पन्तको निर्देशन रहेको फिल्ममा मोनिका, शंकरराज, ओेसिन भट्टराई, हरि बस्नेत डिकेलगायतले अभिनय देख्न सकिन्छ । विनोद सापकोटाको छायाँकन रहेको फिल्मको निर्मातामा गीता शर्मा, सलिना लामा, हरि शर्मा र टेरिसा खड्का हुन् । 

फिल्म कोरोना महामारी शान्त भएपछि रिलिज गरिने निर्देशक पन्तले बताए । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.