केन्द्रीय संस्करण

पाटन अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएका युवकमा कोरोना पुष्टि

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

गोरखा । पाटन अस्पतालमा उपचारको क्रममा मृत्यु भएका गोरखाका एक युवकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएको छ। गोरखाको भिमसेन थापा गाऊँपालिका–२ का २७ वर्षिय एक युवकको उपचारको क्रममा मृत्यु भएपछि गरिएको कोरोना परिक्षणमा संक्रमण भएको पुष्टि भएको हो।

उनलाई गत असार २० गते आफ्नै घरमा झुण्डिएको अवस्थामा आफन्त तथा स्थानीय बासिन्दाले देखेपछि उपचारका लागि घ्याम्पेसालस्थित मनासलु अस्पतालमा प्रारम्भिक उपचारपछि युवकलाई थप उपचारका लागि पाटन अस्पताल पठाइएको घ्याम्पेसालस्थित मनासलु अस्पतालका संचालक विकास श्रेष्ठले रातोपाटीलाई बताए। उपचारकै क्रममा उनको गएराति मृत्यु भएको अस्पतालले जनाएको छ ।मृतकको कोरोना परीक्षणका लागि स्वाब संकलन गरिएको र सोमवार संक्रमण पुष्टि भएको स्वास्थ्य मन्त्रालय स्रोतले जनाएको हो।

मृत्यु भएका युवकमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएलगतै मनास्लु अस्पालका सबै स्वास्थ्यकर्मी होम क्वारेन्टाइनमा राखिएको अस्पताल सञ्चालक विकास श्रेष्ठले बताए। यता, गाउँपालिकाले  मृतक युवकको रिपोर्ट प्राप्त भइनसकेको र प्राप्त हुनासाथ आफन्त र छरछिमेकको कन्ट्याक ट्रेसिङ र पिसिआर जाँच अघि बढाउने जनाएको छ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.