केन्द्रीय संस्करण

वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा ११ जनाले जिते कोरोना

person explore access_timeअसार २३, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । आज वीपी कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान धरानबाट कोरोना संक्रमित ११ जना बिरामी निको भएर डिस्चार्ज भएका छन् । डिस्चार्ज हुनेमा ७ वर्षीय बालकदेखि ५४ वर्ष उमेर समूहका व्यक्तिहरु समेत रहेका छन् । प्रतिष्ठानका प्रवक्ता डा.दिनेश सापकोटाका अनुसार झापाका ७ र सुनसरीका  ४ जनाले कोरोनालाई जितेका हुन्  ।

जसमध्ये ४ जना पुरुष र ७ जना महिला रहेका छन् । प्रवक्ता सापकोटा अनुसार प्रतिष्ठानबाट हालसम्म २११ जना उपचारपछि निको भएर घर फर्किएका छन् । अहिलेसम्म प्रतिष्ठानमा १० हजार ५ सय ६७ जनाको पिसिआर परीक्षण गरिएको जनाइएको छ । अहिले प्रतिष्ठानमा ४७ जना उपचाररत रहेका छन् । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.