केन्द्रीय संस्करण

ओखलढुंगामा थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टि

person explore access_timeअसार २२, २०७७ chat_bubble_outline0

ओखलढुंगा । ओखलढुंगाका थप ३ जनामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको छ । भारतबाट आएका लिखु गाउँपालिकाका ३ जना युवामा सोमबार कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको जिल्ला प्रशासन कार्यलय ओखलढुंगाले जनाएको छ । गाउँपालिकाका २२,२८ र ३० वर्षका युवामा कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको प्रमुख जिल्ला अधिकारी कृष्ण पौडेलले बताए ।

उनीहरुमध्ये दुईजना साउदी तथा एकजना बाग्लुङ हुँदै काठमाण्डौबाट आएको पुष्टी भएको छ । गत बिहिबार उनीहरुसहित सोही गाउँपालिकाको क्वारेन्टिनमा बस्दै आएका २० जनाको थ्रोट स्वाब संकलन गरेर कोरोना परीक्षणमा पठाईएकामध्ये ३ जनामा मात्रै संक्रमण पोजेटिभ आएको जिल्ला स्वास्थ्य प्रमुख सुमन तिवारीले बताए ।

संक्रमित तीनै जनालाई क्वारेन्टिनको छुट्टै भवनमा राखिएको र उनीहरुलाई कोरोना अस्थाई अस्पतालमा पठाउने तयारी गरिएएको गाउँपालिकाले जनाएको छ । यअघि गत असार ७ गते कोरोना पोजेटिभ देखिएका सोही गाउँपालिकाका २८ वर्षीय युवा आजै डिस्चार्ज भएर घर फर्किएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.