केन्द्रीय संस्करण

भारतः दुलहा– दुलही र ६ आफन्त कोरोनाद्वारा संक्रमित, विवाहमा सरिक थिए सय बढी पाहुना

person explore access_timeअसार २२, २०७७ chat_bubble_outline0

२९ जूनमा भारतको करनालस्थित पाँचतारे होटलमा विवाह भएको थियो जसमा सय बढी पाहुनाको उपस्थिती थियो । अब दुलहा–दुहलीको कोरोनाको रिपोर्ट पोजेटिभ आएको छ भने परिवारका अन्य ६ जना सदस्य पनि कोरोनाद्वारा संक्रमित छन् । भारतीय सञ्चार माध्यमका अनुसार अझै केही आफन्तको कोरोना परीक्षण हुन बाँकी नै छ ।

स्रोतका अनुसार सुरुमा करनालको एक नीजि अस्पतालमा कोरोना संक्रमित बिरामी पुगे, त्यसपछि कर्मचारी र डाक्टरमा पनि कोरोना संक्रमण देखिएको छ । अब विवाहका कारण कोरोना संक्रमितको संख्या दिनानुदिन बढिरहेको बताइएको छ । यो विवाहमा सरिक भएकाहरु र उनीहरुको सम्पर्कमा आएकाहरुमा पनि कोरोना संक्रमणको खतरा बढेको बताइन्छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.