केन्द्रीय संस्करण

हल्लाको पछि नलाग्न प्रचण्डको सचिवालयको आग्रह

person explore access_timeअसार २१, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । नेकपाका अध्यक्ष पुष्पकमल दाहाल प्रचण्डको निजी सचिवालयले पार्टी एकता विरोधीको निराधार हल्लाको भ्रममा नपर्न आग्रह गरेको छ । नेकपाको शीर्ष नेतृत्वबीचको विवाद उत्कर्षमा पुगिरहेका बेला आइतबार सामाजिक सञ्जालमा सहमतिका लागि ५ बुँदे ड्राफ्ट तयार भएको हल्ला फैलिएपछि सचिवालयले सो आग्रह गरेको हो ।

 सचिवालयले भर्खरै सामाजिक सञ्जालमा सहमतिका लागि तयार गरिएको ५ बुँदे ड्राफ्ट भन्दै गरिएको प्रोपोगान्डामा कुनै सत्यता नभएको समेत स्पष्ट पारेको छ । निजी सचिवालयको तर्फबाट गंगा दाहालले सामाजिक सञ्जालमा लेख्दै भनेकी छिन्–‘अध्यक्ष कमरेड प्रचण्ड पार्टीलाई फुटबाट बचाउन र सहमति खोज्नका लागि अहोरात्र खटिनुभएको कुरा यहाँहरुमा जगजाहेर छ । यसैबीच भर्खरै सामाजिक सञ्जालमा सहमतिका लागि तयार गरिएको ५ बुँदे ड्राफ्ट भन्दै गरिएको प्रोपोगान्डको कुनै सत्यता नभएको र पार्टी एकता विरोधीको निराधार हल्लाको भ्रममा नपर्न आग्रह गर्दछौं ।’ 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.