केन्द्रीय संस्करण

२ जना मृतावस्थामा फेला

person explore access_timeअसार २०, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । रौतहट र सप्तरीमा २ जना मृतावस्थामा फेला परेका छन् । 

प्रहरीका अनुसार रौतहटको देवाहीगोनाही नगरपालिका-२ लक्ष्मीनिया टोल बस्ने शेख कमरे आलमको १३ वर्षीय छोरा शेख अबिउल्लाह यमुनामाई नगरपालिका-२ भेडियाहीस्थित भेडियाही खोलामा शुक्रबार दिउँसो मृत अवस्थामा फेला परेका छन । 

देवाहीगोनाही नगरपालिका-२ स्थित कमदी खोलामा बुधबार नुहाउन गएकोमा घर नफर्किएपछि ईलाका प्रहरी कार्यालय देवाहीगोनाहीबाट खटिएको प्रहरीले स्थानीय बासिन्दाको सहयोगमा खोजी गर्ने क्रममा उक्त खोलाको बिच भागमा जलकुम्भी झारमा उनको शव फेला पारेको हो ।

यसैगरी सप्तरीको देवानगंज गाउँपालिका-६ राजगणसिनवारी बस्ने ६० वर्षीय डोमी यादव तिलाठी कोईलाडी गाउँपालिका-५ बनरझुल्ला टिकुलियास्थित ९ नम्बर स्परमा शुक्रबार राति मृत अवस्थामा फेला परेका छन् । मंगलबार दिउँसो कोशी टप्पुमा गाईवस्तु चराउन जाँदा हराई बेपत्ता भएका उनको खोजी गर्ने क्रममा शव फेला परेको हो ।

यस सम्बन्धमा स्थानीय प्रहरीले आवश्यक अनुसन्धान गरिरहेको नेपाल प्रहरीको केन्द्रीय समाचार कक्षले जनाएको  छ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.