केन्द्रीय संस्करण

पेस्तोल बेच्ने एक युवक पक्राउ

person explore access_timeअसार १२, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर । धनुषामा एक युवक पेस्तोलसहित पक्राउ परेका छन् । जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १९ स्थित बाभनविघाबाट उनी पक्राउ परेका हुन् । जनकनन्दिनी गाउँपालिका वडा नम्बर १ घर भई हाल जनकपुरधाम उपमहानगरपालिका वडा नम्बर १ मा बसोबास गर्दै आएका १७ वर्षीय श्याम सहनीलाई विशेष सूचनाका आधारमा पक्राउ गरिएको २ नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालयले जनाएको छ ।

उनलाई कटुवा पेस्तोल बिक्री वितरण गर्न आउने क्रममा प्रदेश २–०२–००१ प ३९१४ नम्बरको मोटरसाईकलसहित नियन्त्रणमा लिएको प्रदेश प्रहरीका प्रवक्ता प्रहरी नायव उपरीक्षक मकेन्द्रकुमार मिश्रले बताए । पेस्तोलसहित पक्राउ परेका सहनीलाई जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषा र २ नम्बर प्रदेश प्रहरी कार्यालय जनकपुरबाट खटेको संयुक्त प्रहरी टोलीले पक्राउ गरेर जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषालाई बुझाएको छ भने आवश्यक अनुसन्धान अघि बढाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.