केन्द्रीय संस्करण

गुठी विधेयक विरुद्धको आन्दोलनको सम्झना: माइतीघरमा दीप प्रज्वलन (फोटोफिचर)

person explore access_timeअसार ४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । एकवर्ष अघि चलेको गुठी विद्येयक विरुद्धको आन्दोलनको सम्झनामा आज राजधानीको माइतीघर मण्डलामा दीप प्रज्वलन गरिएको छ । विशेषगरी काठमाडौं उपत्यकाका स्थानीय नेवार समुदायको सहभागिता रहेको सो आन्दोलनले एक वर्षअघि आधिकारिक रुपमा गुठी विद्येयक फिर्ता लिन सरकारलाई वाध्य पारेको थियो । सोही दिनको स्मरणमा बिहीबार सो समुदायले आफ्नो घर, टोल, बहाल र स्थानमा दिप प्रज्वलन गरेको थियो भने माइतीघर मण्डलामा साँझ ७ः ३० बजे दिप प्रज्वलन गरिएको थियो । त्यसअघि मण्डलामा गत सालका फोटोहरु समेत प्रदर्शन गरिएको थियो । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.