केन्द्रीय संस्करण

अब ग्यापु डटकममार्फत सेल्सबेरीका २३ स्थानबाट सामान खरिद गर्न सकिने

person explore access_timeजेठ २४, २०७७ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– अत्यावश्यक घरायसी सामग्रीको होम डेलिभरी  गर्दै आएको अनलाइन सपिङ ग्यापु डटकम (gyapu.com) र अग्रणी किराना तथा डिपार्टमेन्ट चेन सेल्सबेरी बीच ब्यापार साझेदारी सुरु भएको छ। 

काठमाडौं, बनेपा र पोखराका २३ आउटलेट मार्फत सेवा दिइरहेको सेल्सबेरीमा उपलब्ध १ हजार ४ सय भन्दा धेरै घरायसी सामान ग्राहकले ग्यापु डटकमको वेबसाइट वा मोबाइल एप मार्फत अर्डर गर्न सक्नेछन्। उक्तm अर्डरको ग्यापुका कर्मचारी मार्फत २४ घण्टा भित्र निःशुल्क डेलिभरी गरिने बताइएको छ।

ग्राहकले डेलिभरी पूर्व ई–सेवाबाट पैसा तिरि क्यासब्याक समेत लिन सक्नेछन्। ग्राहकले कुनै पनि राष्ट्रिय वा अन्तर्राष्ट्रिय बैंक कार्डहरू, आइएमई पे, फोने पे, कनेक्ट आइपीएस, खल्ती, प्रभु पे मार्फत बिल तिर्न सक्नेछन् भने डेलिभरीको समयमा नगद समेत दिन सक्नेछन्। 

हाल काठमाडौं उपत्यका भित्र मात्र ग्यापुको सेवा रहेको छ भने लकडाउन पछि सेवा देशका मुख्य शहरहरुमा बिस्तार गरिने ग्यापु डटकमका निर्देशक ज्ञानेन्द्र खड्काले बताए।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.