केन्द्रीय संस्करण

भारतको हिमाञ्चल प्रदेशमा कोभिड–१९ बाट ३९८ सङ्क्रमित

person explore access_timeजेठ २४, २०७७ chat_bubble_outline0

भारतको हिमाञ्चल प्रदेशमा कोभिड–१९ बाट सङ्क्रमितको सङ्ख्या ३९८ पुगेको स्वास्थ्य विभागले शनिबार जनाएको छ ।

हिमाञ्चलमा कोभिड–१९ बाट अहिलेसम्म सङ्क्रमितमध्ये २०१ जनाको विभिन्न अस्पतालहरूमा उपचार भइरहेको छ भने १८५ जना निको भई घर फर्किसकेका छन् । हिमाञ्चलमा मृत्यु हुने कोभिड–१९ सङ्क्रमितको सङ्ख्या पाँच पुगेको छ ।

भारतको संघीय स्वास्थ्य तथा परिवार कल्याण मन्त्रालयका अनुसार भारतभर शनिबारसम्म उपचाररत सङ्क्रमितको सङ्ख्या एक लाख १५ हजार ९४२ रहेको छ भने छ हजार ६४२ जनाको मृत्यु भएको छ । भारतमा झण्डै ५० प्रतिशत सङ्क्रमित व्यक्ति उपचारपछि घर फर्किएका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.