केन्द्रीय संस्करण

टिकापुर अस्पतालबाट ५ जना डिस्चार्ज

person explore access_timeजेठ २३, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

कैलाली । सुदुरपश्चिम प्रदेशको टिकापुर अस्पतालको आईसोलेसनमा भर्ना भई उपचार गराईरहेका कोभिड-१९ का ५ जना संक्रमित निको भई डिस्चार्ज भएका छन । संक्रमित ११ जनामध्ये ५ जना निको भई डिस्चार्ज भएको टिकापुर अस्पताल ब्यवस्थापन समितिका अध्यक्षय दिपक रावलले रातोपाटी लाई जानकारी दिए । डिस्चार्ज भएका ५ जना कैलालीको जानकी गाउँपलिका निवासी भएको उनले वताए । जानकी गाउँपालिका वडा नं ३ बस्ने बर्ष २१, ३८, वडा नं ७ को वर्ष १९ को र वडा ४ बस्ने वर्ष २५ र ३० का पुरुष रहेको उनले बताए ।

जेठ ७ गते सेती प्रादेशिक अस्पतालको प्रयोशालामा रहेको पिसिआर मेसिनबाट स्वाव परिक्षण गर्दा उनीहरुमा कोभिड १९ को संक्रमित पुष्टि भएको थियो । २ जना कैलालीको त्रिनगर भन्सार हुँदै भारतबाट आएका थिए भने १ जना टिकापुर खग्रोला नाकाबाट लुकीछिपी नेपाल प्रवेश गरेका थिए ।  १ जना नेपालगञ्ज र १ जना इटहरीबाट आएको रावलले जानकारी दिए । टिकापुर अस्पतालमा अब ६ जना संक्रमित बाँकी भएको अस्पतालले जनाएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.