केन्द्रीय संस्करण

स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि केएमसी अस्पतालका सबै सेवा बन्द

person explore access_timeजेठ २१, २०७७ chat_bubble_outline0

सिनामंगलस्थित काठमाडौँ मेडिकल कलेजको शिक्षण अस्पतालका आकस्मिकलगायत सबै सेवा बन्द गरिएको छ । अस्पतालका स्वास्थ्यकर्मीमा कोरोना संक्रमण पुष्टि भएपछि अस्पतालको सबै सेवाबन्द गरिएको प्रेस विज्ञप्तिमार्फत अस्पतालले जनाएको छ । 

अस्पतालले कोरोना पुष्टि भएका विभागमा डिस्इन्फेक्सन गर्नुपर्ने भएकाले अस्पतालको सबै सेवाबन्द गरेको बुधबार विज्ञप्ति जारी गर्दै जानकारी दिएको हो । काठमाडौँ मेडिकल कलेजको शिक्षण अस्पताल अर्को सूचना नआउन्जेलका लागि बन्द गरिएको  प्रेस विज्ञप्तिमा उल्लेख गरिएको छ । 

मंगलबार एक चिकित्सकसहित ३ जनामा कोरोनाको संक्रमित भएको पुष्टि भएको थियो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.