केन्द्रीय संस्करण

बहिनीका लागि फ्लाइट बुक गरेको खबर गलतः अक्षय कुमार

person explore access_timeजेठ १९, २०७७ chat_bubble_outline0

शनिबार भारतीय मिडियामा एउटा समाचार चर्चाको विषयमा बनेको थियो जसमा बलिउड नायक अक्षय कुमारले आफ्नी बहिनी अल्का भाटिया र उनका दुई सन्तानका लागि मुम्बईबाट दिल्ली पठाउनका लागि पूरा फ्लाइट बुक गरेको बताइएको थियो । अब यो समाचार अक्षय कुमारले खण्डन गर्दै यसविरुद्ध कानुनी उपचारको थालनी गर्ने बताएका छन् ।

सुरुदेखि अन्त्यसम्म गलत छ खबरः

अक्षय कुमारले आइतबार आफ्नो ट्वीटर ह्यान्डमा लेखे, ‘मेरी बहिनी र उनका दुई बच्चाका लागि एक चार्टर विमान बुक गराएको खबर सुरुदेखि अन्त्यसम्म गलत छ । बहिनीले लकडाउन पछि कतै पनि यात्रा गरेकी छैनन् र उनको एक मात्र सन्तान छन् । झुटो र मनगढन्ते खबरका लागि कानूनी उपचार लिनेबारे विचार गरिरहेको छु ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.