केन्द्रीय संस्करण

जसपाको संविधान संशोधन विधेयक दर्ता गरेन संसद सचिवालयले

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । संविधान संशोधनको छुट्टै प्रस्ताव दर्ता गराउन पुगेका जनता समाजवादी पार्टी नेपालको सो प्रस्ताव संसद सचिवालयले दर्ता गर्न मानेन । गैरसरकारी विधेयकको रुपमा संविधान संशोधनको विधेयक दर्ता गराउन शुक्रबार जसपा नेपालका नेताहरु सिंहदरवारस्थित संसद सचिवालयको कार्यालय पुगेका थिए । उनीहरुले तयार पारेको विधेयक अध्ययन गरेपछि सचिवालयका महासचिवले यस विषयमा सभामुख अग्नि सापकोटासँग छलफल गरेपछि मात्र दर्ता गर्ने भनेपछि नेताहरु खाली हात फर्केका छन् ।

पार्टीका महासचिव केशव झाका अनुसार जसपाले तयार पारेको विधेयक फरम्याटका बारेमा सचिवालयका कर्मचारीले अध्ययन गरेका छन् । त्यसको बारेमा थप छलफल सभामुख सापकोटासँग गरेपछि आइतवार दर्ता गर्ने भनेर नेताहरुलाई फर्काएका छन् ।

सरकारले जारी गरेको नयाँ नक्साको सम्बन्धमा संविधान संशोधन गर्न संशोधन विधेयक संसदमा दर्ता गराएको छ । तर, जसपा नेपालले आफूहरुले राखेको मागको आधारमा प्याकेजमै संविधान संशोधन गर्न माग गरेको छ ।
त्यसै आधारमा उनीहरु आज संशोधन विधेयक दर्ता गराउनका लागि सचिवालय पुगेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.