केन्द्रीय संस्करण

जब दीपिकालाई ‘इम्प्रेस’ गर्न रणवीरले गरेका थिए यस्ता हर्कत

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी : रणवीर सिंह र दीपिका पादुकोणको जोडी बलिउडमा नै उदाहरणीय जोडीको रुपमा लिइन्छ । यो जोडीलाई निकै मन पराइन्छ । वास्तविक जीवनमा मात्र होइन फिल्मी दुनियाँमा पनि यो जोडीको केमिस्ट्री निकै रुचाइएको छ । 

सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय दीपिका र रणवीर लकडाउनमा होम क्वारेन्टाइनका विभिन्न गतिविधिहरुको बारेमा सेयर गरिरहेका हुन्छन् । उनीहरुलाई सामाजिक सञ्जालमा निकै खोजी पनि गर्ने गरिन्छ ।

यसैबीच, रणवीरले चर्चित फुटबल खेलाडी सुनील छेत्रीको इन्स्टामा लाइभ गरेका छन् । उनले उक्त लाइभको क्रममा दीपिकासँगको प्रेमसम्बन्धको सुरुवाती दिनहरुको बारेमा केही खुलासा गरेका छन् । 

रणवीरले पुराना दिनहरुलाई सम्झँदै दीपिकाका लागि फूल किन्नमा धेरै खर्च गरेको बताए । सुरुवाती दिनहरुमा उनी दीपिकाका लागि निकै फूलहरु किन्ने गर्थे । रणवीरले दीपिकालाई लिली फूल निकै मन पर्ने भएकाले उनी जहिल्यै दीपिकालाई भेट्न जाँदा लिली फूल लिएर गएको समेत उल्लेख गरे ।

रणवीरले फूल किन्ने गरेको कुरा उनका पितालाई पनि थाहा थियो । उनले पिताले सोधेको प्रश्न याद गर्दै भने, ‘तिमीलाई थाहा छ ? तिमी कति धेरै पैसा फूलमा खर्च गरिरहेका छौँ ?’ पिताको यस्तो प्रश्नमा उनले दिएको जवाफ यस्तो थियो, ‘पापा, तपाईं चिन्ता नगर्नुस् । लक्ष्मीको अवतारमा अकुत सम्पत्ति आउँदैछ ।’ 

विवाहपछि रणवीर सिंहले थुप्रैपटक दीपिकासँगको अफेयरका बारेमा खुलासा गर्दै आएका छन् । यो जोडी एक अर्कामा निकै समर्पित भएको पनि देखाउँछन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.