केन्द्रीय संस्करण

१७ जुनदेखि प्रिमियर लिगः  म्यानचेस्टर सिटी र आर्सनलबीच भीडन्त

person explore access_timeजेठ १६, २०७७ chat_bubble_outline0

कोभिड–१९ महामारीका कारण स्थगित इंग्लिस प्रिमियर लिग फुटबलअन्तर्गत सिजनका बाँकी खेलहरु १७ जुनदेखि सुरु हुने भएका छन् । 

पहिलो दिनको खेलमा म्यानचेस्टर सिटी र आर्सनलबीच प्रतिस्पर्धा हुनेछ । लिगमा कुल ९२ खेल बाँकी छन् र यी सबै खेलको प्रत्यक्ष प्रशारण हुनेछ । 

१७ जुनमा एस्टन भिल्लाले घरेलु मैदानमा सेमिफल्ड युनाइटेडको सामना गर्नेछ भने म्यानचेस्टर सिटी र आर्सनलबीच पनि यही दिन प्रतिस्पर्धा हुनेछ । त्यसपछि १९ जुनमा  लिगका बाँकी खेलहरु  हुनेछन् र त्यसका लागि  प्रिमियर लिग क्लबहरुसँगको छलफलपछि पूर्ण तालिका सार्वजनिक हुनेछ ।

‘प्रिमियर लिग शेयरहोल्डरहरु सबै सुरक्षा मापदण्ड उपलब्ध गराएर १७ जुनदेखि २०१९–२० को सिजन सुचारु गर्नका लागि सहमत भएका छन् ,’ प्रिमियर लिगले जारी गरेको विज्ञप्तीमा भनिएको छ, ‘ इएफए कप फाइनलका कारण सरेको एस्ट भिल्ला र सेफिल्ड युनाइटेड तथा म्यानचेस्टर सिटी र आर्सनलबीचको भिडन्त अब जुन १७ मा हुनेछ । त्यसपछि १९ जुनबाट पूर्ण राउन्ड सुरु हुनेछ ।’

कोभिड १९ का कारण दर्शक बिना नै खाली रंगशालामा खेल सञ्चालन हुनेछ । 

इंग्लिस प्रिमियर लिगमा शीर्ष स्थानमा रहेको लिभरपुल उपाधि जित्नका लागि केवल २ खेलबाट टाढा छ । लिभरपुलले २९ खेलबाट ८२ अंक जोडेको छ । यो दोस्रो स्थानको म्यानचेस्टर सिटीभन्दा २५ अंकले बढी हो । सिटीले लिगमा १० खेल तथा लिभरपुलले ९ खेल खेल्न बाँकी छ । 

बेलायतमा २ लाख  ६९ हजारमा कोभिड–१९ संक्रमण पुष्टि भइसकेको छ र यसमध्ये ३७ हजार ८ सय ३७ जनाले ज्यान गुमाइसकेका छन् । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.