केन्द्रीय संस्करण

पत्रकार रमण कोरोनालाई जितेर घर फर्के

person explore access_timeजेठ १५, २०७७ chat_bubble_outline0

जनकपुर ।  पत्रकार वीरेन्द्र रमण अस्पतालबाट डिस्चार्ज भएका छन् ।  कोरोना संक्रमणलाई जितेर बिहिबार प्रादेशिक अस्पताल जनकपुरको आइसोलेसनबाट पत्रकार रमण डिस्चार्ज भएका हुन् । कोरोना संक्रमणको पुष्टी भएपछि उनलाई गत वैशाख ३१ गते आइसोलेसनमा राखिएको थियो । 

पत्रकार रमणको तेस्रो कोरोना टेस्टको रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनलाई चिकित्सकहरुको रोहबरमा डिस्चार्ज गरिएको छ । चिकित्सक रविरञ्जन प्रधानकाअनुसार पत्रकार रमणमा अब कोरोनाको कुनै किसिमको संक्रमण नरहेको जनाए । 

पत्रकारहरुले स्वेच्छाले कोरोना संक्रमण रहे नरहेको बुझ्नका लागि पीसीआर टेस्ट गराएपछि पत्रकार रमण र १ जना पुस्तक व्यवसायीमा गत वैशाख ३० गते कोरोना संक्रमण पुष्टी भएको थियो ।  उनी प्रादेशिक अस्पतालमा रहेको आइसोलेसनबाट डिस्चार्ज हुने पहिलो व्यक्ति हुन् । उनी १८ दिनपछि आइसोलेसनबाट कोरोना संक्रमणलाई जितेर डिस्चार्ज  भई बाहिरिएका छन् । 

पत्रकार रमण डिस्चार्ज भएसङ्गै उनलाई फुलमाला लगाएर स्वागत गरिएको थियो । उनलाई नेपाल पत्रकार महासंघ प्रदेश दुईका महासचिव किरण कर्ण, नेपाल पत्रकार महासंघ धनुषाका अध्यक्ष अनिल मिश्र, पत्रकार अजय अनुरागीले माला लगाएर स्वागत गरेका थिए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.