केन्द्रीय संस्करण

यसकारण आमिर खानले रेखासँग कहिल्यै फिल्म खेलेनन्

person explore access_timeजेठ १५, २०७७ chat_bubble_outline0

एजेन्सी - ‘सिल्भर स्क्रीन’ की रानी रेखा र बलिउडका ‘मिस्टर परफेक्शनिस्ट’ आमिर खानले कहिल्यै पनि एउटै फिल्ममा काम गरेनन् । 

भारतीय सञ्चार माध्यममा उल्लेख भए अनुसार आमिर खानले निकै समय पहिले नै रेखासँग काम गर्ने निर्णय गरेका थिए । रेखाले फिल्मको सेटमा देखाएको व्यवहारले आमिर खानको चित्त दुखेको थियो । 

दशकौं लामो करियरमा अभिनेता आमिर खानले निकै धेरै कलाकारहरुसँग काम गरिसकेका छन् । उनले थुप्रै नयाँ प्रतिभालाई पनि आफ्नो फिल्ममा ठाउँ दिएका छन् । तर, सुदाबहार सुन्दर अभिनेत्री रेखासँग किन फिल्म खेलेनन् त ? 

खबरका अनुसार रेखाले कामप्रति गर्ने व्यवहार आमिर खानलाई मन परेन । रेखाले फिल्मको सेटमा देखाउने व्यवहारबाट आमिर कहिल्यै प्रभावित हुन सकेनन् । यसैकारण आमिर खानले फिल्ममा रेखासँग काम गर्न उचित ठानेनन् । 

यद्यपि, रेखा उनको समयको सुपर स्टार नै हुन् । उनको ८० र ९० को दशकमा निकै धेरै माग थियो । प्रशंसकहरुको बीचमा रेखाको प्रशंसा कहिल्यै कमि आएको छैन । निकै शानदार अभिनयका कारण रेखाको नाम बलिउडमा सुनौलो अक्षरले लेखिएका छन् । 

आमिरले रेखालाई उनका पिता ताहिर हुसैनसँग फिल्म ‘लकेट’ मा काम गरेको समयमा भेटेका थिए । आमिरले रेखाले फिल्मको सेटमा देखाउने व्यवहार निकै गहिरो रुपमा अध्ययन गरे । रेखाको काम गर्ने शैली र सुस्तताका कारण फिल्मको शुट बारम्बार दोहोर्याउनु परेको आमिरले देखेका थिए । यसैकारण उनले रेखासँग फिल्म नखेलेको भारतीय सञ्चार माध्यमको ठम्याई छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.