केन्द्रीय संस्करण

लकडाउनमा रामगोपाल वर्माले तयार गरे फिल्म ‘कोरोनाभाइरस’, ट्रेलर रिलिज

person explore access_timeजेठ १४, २०७७ chat_bubble_outline0

बलिउड फिल्मका निर्देशक रामगोपाल वर्माले कोरोनाभाइरस नामको एउटा फिल्म तयार गरेका छन् । फिल्मको ट्रेलर सार्वजनिक भएको छ ।

रामगोपाल वर्माले ट्वीटर ह्यान्डलमा एउटा तस्बिर सेयर गरेका छन् । यसमा उनले लेखे, ‘यो हेर्नुहोस् कोरोनाभाइरसको ट्रेलर । यो स्टोरीको ब्याकड्रपमा लकडाउन छ र यो फिल्म पनि लकडाउनमा सुट गरिएको हो । म प्रमाणित गर्न चाहन्थे कि कसैले पनि तपाईंको काम रोक्न सक्दैन, न भगवान, न कोरोना । ’

यो एक तेलूगू फिल्म हो ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.