केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश ५ को नीति र कार्यक्रममा आजदेखि छलफल

person explore access_timeजेठ १३, २०७७ chat_bubble_outline0

प्रदेश ५ प्रदेशसभाको बैठक आज बस्दै छ । विशेष कारण जनाउँदै हिजो अन्तिम समयमा आएर स्थगित भएको बैठक आज दिउँसोको लागि पुनः बोलाइएको हो ।

दिउँसो १ बजे बस्ने बैठकमा सरकारको नीति र कार्यक्रममाथि प्रदेशसभा सदस्यहरुले पक्ष र विपक्षमा आ-आफ्नो धारणा राख्ने सचिवालयले जनाएको छ । यसै नीति र कार्यक्रम अनुसार सरकारले बजेट बनाउने काम पनि थाल्ने छ । १० गते प्रदेशसभा नीति तथा कार्यक्रम प्रस्तुत भएको  थियो । प्रदेशसभा प्रस्तुत भएको नीति तथा कार्यक्रमा कोरोना कारणले परेको असर पर्ने सक्ने जोखिमलाई मूल्यांकन अधिकांश विगतका योजनाहरु निरन्तरता दिएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.