केन्द्रीय संस्करण

हवाई उडान बन्द हुँदा युएईमै गरियो नेपालीको अन्त्येष्टि

person explore access_timeबैशाख २६, २०७७ chat_bubble_outline0
file photo

युएई। कोरोनाभाइरस(कोभिड-१९) का कारण नेपालको हवाई उडान बन्द हुँदा यूएईमा मृत्यु भएका एक नेपाली महिलाको यहाँ नै अन्त्येष्टि गरिएको छ । 

दुई महिना अघि आत्महत्या गरेकी झापा अर्जुनधाराकी निता चौधरीको बिहीबार युएईको अलऐनमा हिन्दू संस्कार अनुसार अन्त्येष्टि गरिएको हो ।

वैदेशिक रोजगारीका लागि ७ महिना पहिले युएईको रोयल क्याटरिङ्ग कम्पनीमा आएकी चौधरीले गएको फागुन १९ गते  झुण्डिएर आत्महत्या गरेकी थिइन्।

नेपालको हवाई उडान बन्द हुनु र नेपालमा लकडाउन पनि लम्बिएसँगै शव नेपाल लैजान नसक्ने भएपछि दुबईमै कार्यरत मृतकका दाइ किशोर चौधरीसँग समन्वय गरेर शव युएईमै अन्त्येष्टि गरिएको हो ।परिवारको अनुमतिसहित उनको  अन्त्येष्टि गरिएको गैर आवासीय नेपाली संघ(एनआरएनए) युएई  क्षेत्रीय समिति अबुधावीका पूर्वअध्यक्ष दुर्योधन कार्कीले रातोपाटीलाई बताए।

कोरोनाको कारण हवाई उडान बन्द हुँदा युएईमा २६ जनाको शव रोकिएको मध्य बिहीबारसम्म ७ जनाको शव अन्त्येष्टिका लागि परिवारले अनुमति दिएकाले दूतावास आबुधावीले जनाएको छ।जस अनुसार ५ जनाको अन्त्येष्टि भइसकेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.