केन्द्रीय संस्करण

सरकारले खोस्यो निलो नम्बर प्लेटका गाडी

person explore access_timeचैत २६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । उद्योगी तथा महावाणिज्य दूत सुलभ अग्रवाल पक्राउ परेको भोलिपल्टै सरकारले सबै महावाणिज्य दूतहरुलाई  निलो नम्बर प्लेटको गाडी प्रयोग गर्न रोक लगाएको छ । परराष्ट्र मन्त्रालयले आज एक विज्ञप्ति जारी गरी उक्त जानकारी गराएको हो ।

मन्त्रालयद्वारा जारी विज्ञप्तिमा अबदेखि नेपालका अवैतनिक महावाणिज्य दूतले आफ्नो सवारीमा नीलो नम्बर प्लेट र नेपालको झण्डा प्रयोग गर्न नपाउने जनाएको छ ।

सुलभ नेपालका लागि किर्जिकीस्तानका अवैतनिक दूत समेत हुन् । अग्रवालले जरो नाप्ने थर्मल गन कालोबजारी गर्ने गरेको सूचना पाएलगत्तै प्रहरीले ‘जरुरी पक्राउ पुर्जी’ लिएर मंगलबार नक्सालबाट पक्राउ गरेको थियो । 


 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.