केन्द्रीय संस्करण

कोरोना परीक्षण गर्न भक्तपुर अस्पतालमा पिपी बुथ

person explore access_timeचैत २५, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

भक्तपुर । भक्तपुर अस्पताल दूधपाटीमा आजदेखि कोभिड–१९ का सम्भावित सङ्क्रमित बिरामीको परीक्षणका लागि पिपी बुथ राखिएको छ ।

अस्पतालको इमर्जेन्सी वार्डको बाहिर यो बुथ राखिएको भक्तपुर अस्पतालका मेडिकल सुपरिटेन्डेन्ट डा.सुमित्रा गौतमले जानकारी दिइन् । डा.महाविर पुनः अध्यक्ष रहेको राष्ट्रिय अनुसन्धान केन्द्र र अमेरिका नेपाल मेडिकल फाउण्डेशनको सहयोगमा उक्त बुथ राखिएको हो ।

सुपरिटेन्डेन्ट डा.गौतमले कोभिड–१९ सम्भावित सङ्क्रमितको घाँटीबाट ¥याल निकाल्ने क्रममा चिकित्सकलाई कोरोना भाइरस सर्नबाट जोगाउन बुथ राखिएको बताए । बुथ बाहिर रहेको कोरोना आशङ्काका बिरामीको बुथभित्र बसेर चिकित्सकले घाँटीबाट ¥याल निकाल्ने भएकाले रोग सर्ने सम्भावना शून्य हुनेछ ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.