केन्द्रीय संस्करण

मुद्दती खाताको नवीकरण गर्न बैंकमा जान नपर्ने

person explore access_timeचैत २४, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । बैंकहरुमा परिपक्व भएको मुद्दती निक्षेप अनलाइनबाटै नवीकरण गर्न सकिने भएको छ । 

नेपाल बैंकर्स संघले परिपक्व भएका र भविष्यमा परिपक्व हुनसक्ने त्यस्ता निक्षेपहरु इमेलबाट अनुरोध पठाएरै नवीकरण गर्नसक्ने जनाएको हो । त्यसरी नवीकरण गर्न चाहने व्यक्तिले बैंकमा रजिष्टर गरिएको आफ्नो इमेल एकाउन्टबाट अनुरोध पत्र पठाउएर अवधि नबीकरण गर्न सक्नेछन् । 

साथै, बैंकर्स संघले जोखिमका बाबजुत न्यूनतम बैंकिङ सेवा दिने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेको छ । बैंकर्स संघले सूचना जारी गर्दै विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिएको कोरोना भाइरस रोगको जोखिमका बाबजूद बैंकहरु न्यूनतम बैंकिङ्ख सेवा प्रदान गर्ने प्रतिवद्धता व्यक्त गरेको हो । 

संघले समेसम्म विद्युतीय कारोबार गर्न र आफ्नो खाता नम्बर, पिन नम्बर, लगायतका व्यक्तिगत विवरणहरु कसैलाई नदिन तथा विद्युतीय कारोबारमा हुनसक्ने जोखिमलाई ध्यानमा सुरक्षित तवरले कारोबार गर्न अनुरोध समेत गरेको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.