केन्द्रीय संस्करण

साधना लघुवित्तले पनि गर्यो कोरोना कोषमा ४ लाख सहयोग

person explore access_timeचैत २१, २०७६ chat_bubble_outline0

गोरखा– विश्वव्यापी महामारीको रुपमा फैलिरहेको कोभिड–१९ (नोभल कोरोनाभाइरस)को जोखिम न्यूनिकरणमा सरकारले खडा गरेको कोषमा गोरखा जिल्लाबाट संचालित साधना लघुवित्त वित्तीय संस्थाले चार लाख सहयोग गरेको छ ।

संस्थाले कोरोना प्रभावित मानिसहरुको स्वास्थ्य परिक्षण गर्न गराउनको अतिरिक्त लकडाउनको कारण दैनिक उपभोग्य बस्तुको जोहो गर्न समेत धौधौ परेको समूदायलाई खाद्यान्नको ब्यवस्था गर्न तथा क्वारेन्टाइनमा रहेका ब्यक्तिहरुको उचित ब्यवस्थापन गर्न सहयोग गरेको जनाएको छ ।

स्थानिय निकायहरुलाई कठिन परेको यस सम्बेदनसिल घडिमा यस साधना लघुवित्त वित्तीय संस्था लिमिटेडले गोरखा जिल्ला स्थित गोरखा नगरपालिका, पालुङटार नगरपालिका, भिमसेनथापा गाउँपालिका, शहिदलखन गाउँपालिका, बारपाक सुलिकोट गाउँपालिका, अजिरकोट गाउँपालिका, सिरानचोक गाउँपालिका र धार्चे गाउँपालिका गरी ८ वटा स्थानिय निकायलाई ५० हजारको दरले कूल चार लाख रुपैंया राहत स्वरुप प्रदान गर्ने निर्णय गरेको छ ।

सहयोगले कोरोनाभाइरसको संक्रमणको महामारी नियन्त्रण गर्न, महामारीवाट प्रभावित विपन्न समुदायलाई राहतको ब्यवस्था गर्न तथा संक्रमण पिडितहरुको उपचारमा थोरै भएपनि सहयोग पुग्ने विश्वास गरिएको वित्तीय संस्थाका प्रमुख कार्यकारी अधिकृत न्यौपानेले बताए ।
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.