केन्द्रीय संस्करण

प्रदेश २ : महामारी नियन्त्रणका लागि आवश्यक नीति निर्माण गर्ने जिम्मा निर्देशक समितिलाई

person explore access_timeचैत २१, २०७६ chat_bubble_outline0

जनकपुर । प्रदेश २ सरकारले मुख्यमन्त्री लालबाबु राउतको नेतृत्वमा रहेको कोरोना महामारी नियन्त्रण निर्देशक समितिलाई महामारी नियन्त्रणका लागि आवश्यक नीति निर्माण गर्ने जिम्मा दिएको छ । प्रदेश सरकारले स्वास्थ्य क्षेत्रका विज्ञहरुसहितको सो समितिलाई नीति निर्माणको जिम्मेवारी दिएको हो ।

निर्देशक समितिले गठन गरेको स्वास्थ्य सल्लाहकार समितिसँगको बैठकमा मुख्यमन्त्री राउतले महामारी नियन्त्रणका लागि सरकारले गर्नुपर्ने कार्यहरुको तथ्यगत सूची सहितको नीति निर्माण गर्ने तयारी गरेको छ । मुख्यमन्त्री राउतले सल्लाहकार समितिलाई सम्बन्धित विज्ञहरुसंगको सल्लाहमा नीति बनाएर प्रदेश सरकारलाई यथाशिघ्र उपलब्ध गराउन आग्रह समेत गरेका छन् ।

बैठकमा मुख्यमन्त्रीको नेतृत्वमा रहेको निर्देशक समिति, प्रमुख सचिवको नेतृत्वमा रहेको कार्यकारी समिति र स्वास्थ्य सल्लाहकार समितिका सदस्यहरुको उपस्थिति रहेको थियो । सल्लाहकार समितिमा डा.राम केवल साह, डा.सुरेन्द्र यादव, डा.प्रविण मिश्र, डा.काशिकान्त झा, डा. विजयकुमार सिंह, डा.गरिबदास ठाकृुर, डा.जेके लाल रहेका छन् । सल्लाहकार समितिले कार्य प्रारम्भ गरेर सुझावहरु सरकारलाई बुझाउने डा.राम केवल साहले जानकारी दिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.