केन्द्रीय संस्करण

पोखरामा परीक्षण गरिएको ३ जनाको स्वाब नेगेटिभ

person explore access_timeचैत १९, २०७६ chat_bubble_outline0

पोखरा । पोखरामा कोरोना भाइरसको आशंकामा गरिएको ३ जना बिरामीको स्वाब परीक्षण रिपोर्ट नेगेटिभ आएको छ । स्वास्थ्य निर्देशनालय गण्डकीका निर्देशक डाक्टर विनोदविन्दु शर्माका अनुसार पिसिआर मेसिन सञ्चालनमा ल्याएपछि ३ जना बिरामीको स्वाब जाँच गरिएकोमा तीनै जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको हो । 

मंगलबार स्वाब जाँच गर्न सुरु गरे पनि विभागमा पठाइ सकेपछि मात्रै बुधबार रिपोर्ट सार्वजनिक गरिएको उनले बताए ।  हिजो बेलुका ३ जना बिरामीको स्वाब जाँच गरिएकोमा तिनै जनाको रिपोर्ट नेगेटिभ आएको उनले बताए । 

बुधबार भने स्वाब जाँच गर्नका लागि कोही पनि बिरामी नआएको उनले सुनाए । विभागले जाँच्ने रिपोर्ट र आफूहरुले जाँच गरेको रिपोर्टमा कुनै परक नभेटिएको उनले बताए । 

कोरोना जाँच गर्ने मेसिन हिजो मात्रै हेलिकप्टरबाट पोखरा स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठानमा ल्याइएको थियो । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.