केन्द्रीय संस्करण

कोरोनाभाइरस उपचारका लागि नेपाल बैंकको हरेक प्रदेशलाई ५/५ लाख आर्थिक सहयोग

person explore access_timeचैत १८, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– नेपाल बैंक लिमिटेडले कोरोनाभाइरस रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारका लागि प्रदेश सरकारलाई ५/५ लाख आर्थिक सहयोग दिने भएको छ ।

विश्वभर फैलिएको कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९)ले समग्र विश्वलाई नै प्रभावित पारिरहेको मानवीय विपतको घडीमा देशमा कोरोना भाइरसको सम्भावित संक्रमण, रोकथाम र नियन्त्रणका लागि संघीय सरकारबाट भएको पहलकदमीलाई साथ दिन यस बैंकबाट संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व अन्तर्गत यस अघि १ करोड रकम आर्थिक सहयोग प्रदान गरिएको । 

साथै, कोरोना भाइरसको सम्भावित संक्रमण रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारका लागि प्रदेश सरकारबाट भएका काम कारबाहीमा सहयोग पु¥याउनुपर्ने दायित्व बोध गरी ७ वटै प्रदेश सरकारलाई बैंकको संस्थागत सामाजिक उत्तरदायित्व स्वरुपप्रदेश सरकारले स्थापना गरेकाकोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाम, नियन्त्रण र उपचारसँग सम्बन्धित कोषमा जम्मा हुने गरी ५/५ लाखका दरले हुन आउने ३५ लाख रकम आर्थिक सहयोग प्रदान गर्ने निर्णय गरेको थियो । 

यसरी कोरोना भाइरस संक्रमण रोकथाममा यस बैंकको तर्फबाट कूल १ करोड ३५ लाख योगदान पुग्न गएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.