केन्द्रीय संस्करण

थानकोटमा मृत अवस्था महिला फेला, पिपिईसहित प्रहरी घटनास्थलमा

person explore access_timeचैत १८, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

काठमाडौं । चन्द्रागिरि नगरपालिका  सरस्वती मन्द्रिरवाट २०० मिटर  नजिक एक महिला मृत अवस्थामा भेटिएकी छिन् । धादिङ घर भएकी अन्दाजी ४४–४५ वर्ष उमेरकी  महिला मृत अवस्थामा भेटिएकी हुन् ।  उनको हुलिया र नाम भने खुलिनसकेको थानकोट प्रहरीले जनाएको छ ।

महानगरीय प्रहरी बृत्त थानकोटका प्रमुख डिएसपी घनश्याम श्रेष्ठले चन्द्रागिरि नगरपालिका वडा नम्बर ३ थानकोट जगतटारमा सडकको किनारामा उनी मृत अवस्थामा भेटिएको पुष्टि गरे । डीएसपी श्रेष्ठका अनुसार घटना स्थलमा पिपिई सहित प्रहरी प्रहरीले  मृतकलाई पोष्टमाटमका लागि त्रिवि शिक्षण अस्पताल महाराजगन्ज पठाएको छ ।

महानगरीय प्रहरी वृत्त थानकोटले मृतकबारे थप अनुसन्धान भइरहेको जनाएको छ  ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.