केन्द्रीय संस्करण

लकडाउनमा पनि यूनाईटेड इन्स्योरेन्सको बिमा पोलिसी, नविकरण तथा बिमा दावी दर्ता घरबाटै

person explore access_timeचैत १७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– यूनाईटेड इन्स्योरेन्स कम्पनीले आफ्ना बिमितहरुको सुविधालाई लकडाउनको समयमा घरबाटै बिमा पोलिसी जारी तथा नविकरण गर्न सकिने व्यवस्था मिलाएको छ ।

कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९)ले विश्वव्यापीरुपमा निम्त्याएको स्वास्थ माहामारीबाट सुरक्षित रहनको लागि नेपाल सरकारले लकडाउनको आदेश जारी गर्दै आम जनमानसलाई घर भित्रै रहनको लागि अनुरोध गरिरहेको अवस्थामा पनि इन्स्योरेन्सले सेवा दिएको हो ।

हालको परिस्थितीमा इमेल इन्टरनेट अनलाइनबाट सुविधा उपभोग गर्न सकिने भएपनि इन्टरनेटमा अत्याधिक चाप बढ्न गएको अवस्थामा समेत आफ्नो सेवालाई चुस्त बनाई राख्न सम्वन्धित व्यक्तिलाई सम्पर्क गरेर सेवा लिन सकिने व्यवस्था मिलाएको कम्पनीले जनाएको छ । 

कम्पनीले आफ्ना सेवाग्राहीहरुका लागि सबै शाखा कार्यालय ईन्चार्जहरु तथा केन्द्रिय कार्यालयका निम्न व्यक्तिहरुलाई सम्पर्क गरि घरबाटै कम्पनीका सुविधाहरु प्राप्त गर्न सकिने जानकारी गराएकोछ ।  

कम्पनीले हालको विषम परिस्थितीमा आफ्नो उत्कृष्ठ सेवा दिन तथा चुस्त दुरुस्त बनाउनको लागि आवश्यक प्रविधिको प्रयोग गर्दै अनलाईन सेवा मार्फत अझ परिस्कृत गर्दै आफ्ना बिमितहरुको काम कारवाही सरल र सहज रुपमा विना रोकटोक प्रभावकारी ढंगबाट अघि बढाउने र आगामी दिनहरुमा समय सापेक्ष सुदृढ रुपमा अघि बढाउँदै लैजाने प्रतिबद्धता समेत व्यक्त गरेको छ  ।   

यस सम्वेदनशिल परिस्थितीमा आईपरेका कठिनाईमा कम्पनी बिमितहरुको साथमा रहेको जनाउदै बिमितहरुले बिमालेख जारी गर्न तथा बिमालेख नविकरण गर्न कम्पनीको इसेवा तथा बैंक खाता रहेको एनआइसी एशिया बैंकमार्फत अनलाइन भुक्तानी गर्न सकिने व्यवस्था मिलाइएको छ । 
 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.