केन्द्रीय संस्करण

कोरोना रोकथामका लागि प्रदेश ५ सरकारद्वारा १० करोडको कोष स्थापना

person explore access_timeचैत १६, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल ।  प्रदेश ५ को सरकारले कोरोना भाईरसको संक्रमण  नियन्त्रण तथा उपचारको लागि  १० करोड रुपैयाँको कोष खडा गरेको छ । मुख्यमन्त्री तथा मन्त्रिपरिषदको कार्यालयले  प्रदेश सरकारबाट १० करोडको कोष स्थापना गरि राष्ट्रिय बाणिज्य बैंक बुटवल शाखामा खाता सञ्चालनमा ल्याइएको जनाएको छ ।

प्रदेश सचिव भरतमणि सुवेदीद्धारा हस्ताक्षरित विज्ञप्तीमा उक्त खातामा  आम नागरिकले सहयोग रकम जम्मा गर्न अपिल गरिएको छ । सहयोग गर्न चाहने महानुभाव र संघ संस्थाहरुले कोरोनो भाइरस( कोभिड–१९) तथा नियन्त्रण  तथा उपचार कोष, खाता नम्वर ३१२०५०३०००३०१ उपलब्ध गराइएको छ । 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.