केन्द्रीय संस्करण

चौधरी ग्रुपले पठाएको  सामग्री अस्पताललाई बुझाएका छौं: जिप्रका, पाल्पा

person explore access_timeचैत १४, २०७६ chat_bubble_outline0
file photo

बुटवल । चौधरी ग्रुपले पठाएको स्वास्थ्य सामग्री जिल्ला अस्पताललाई बुझाएको जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाले जनाएको छ । ‘सामाजिक सञ्जालमा आएको हल्लाका पछाडी हामी लाग्दैनौं, पाल्पाका प्रहरी प्रमुख एसपी दिपेन्द्र जिसीले भने, ‘चौधरी ग्रुपले पठाएको सामाग्री लुटियो भन्ने हल्ला मात्र हो ।’

जिल्ला प्रशासन कार्यालय पाल्पाका प्रशासकीय अधिकृत यज्ञप्रसाद पन्थीले भने– ‘चौधरी ग्रुपबाट प्रशासनलाई पठाएको कोरानाको उपचार्थ डाक्टरले लगाउने ५ थान मात्रै पिपिई सेट हो । जुन हामीले जिल्ला अस्पतालका डाक्टर पुष्प ज्ञवालीलाई बुझाएका छौं ।’

सामाजिक सञ्जालमा चौधरी ग्रुपले पठाएको सामग्री दुरुपयोग भयो भन्ने हल्ला छ नि भन्ने प्रश्नमा पन्थीले भने, ‘त्यो त मैले पनि सुनेको छु, तर प्रशासनबाट भएको छैन्, अन्य कहाँबाट भयो हामीलाई थाह छैन् ।’ 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.