केन्द्रीय संस्करण

अब वीर अस्पतालले २४ प्रकारका बिरामीलाई घरमै सेवा दिने

person explore access_timeचैत १३, २०७६ chat_bubble_outline0

सरकारले नेपालभर लकडाउन गरेको छ । यस समयमा कतै तपाईंलाई स्वास्थ्यमा समस्या देखापरेको त छैन ? लकडाउनको बेला घर बस्दा होस् या सेल्फक्वारेन्टाइनमा बस्दा होस्, तपाईंलाई  हार्डजोनी, नशा, यौन, छाला, नाक , कानलगायतअन्य  समस्या भएको छ ? अब चिन्ता लिनुपर्दैन । वीर अस्पतालले विभिन्न २४ प्रकारका बिरामीलाई घरमै सेवा दिने भएको छ । कोरोनाभाइरस (कोभिड–१९) संक्रमणको महामारी विश्वभर तीव्र रुपमा फैलिएको छ । त्यसको प्रभाव नेपालमा पनि परेको छ ।

त्यसैले विभिन्न २४ प्रकारका बिरामीले घरमै बसेर जस्तै मिर्गौला, कलेजो, क्यान्सर, आकस्मिक शल्यक्रिया, मेडिसिन, लगाएतका बिरामीले वीर अस्पतालका यी विभागमा फोन गरेर सेवा लिन सक्ने स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले जनाएको छ । स्वाथ्य सेवा र चिकित्सकको सम्पर्क नम्बर तल उल्लेख गरिएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...