केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

तस्विरमा हेर्नुहोस् सुनसान भक्तपुर

person explore access_timeचैत १३, २०७६ chat_bubble_outline0

भक्तपुर जिल्ला नेपालकै चर्चित पर्यटकीय क्षेत्र मध्ये एक हो । प्राचिन कला संस्कृतिको धनी यो जिल्लामा पर्यटकहरुको बाक्लो अवातजावत हुने गर्दछ । तर, कोरोनाभाइरसको महामारी नियन्त्रणका लागि नेपाल सरकारले लकडाउनको नीति अख्तियार गरेपछि सँधै चहलपहल हुने भक्तपुर पनि यतिबेला सुनसान बनेको छ । पर्यटकहरुको मुख्य आकर्षण मानिने भक्तपुर दरवार क्षेत्रमा सन्नाटा छाएको छ । युगल जोडीहरुको रोजाइमा पर्ने सिद्ध पोखरी उजाड छ । घण्टौँ जाम पर्ने भक्तपुरको सडक खाली छ । हेरौँ केही तस्विरहरु :

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.