केन्द्रीय संस्करण

आज सांग्रिला डेभलपेन्ट बैंकका यी शाखा कार्यालय हुन्छन् खुल्ला

person explore access_timeचैत १३, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं– सांग्रिला डेभलपेन्ट बैंकले आज केही शाखा कार्यालय खुलाउने जनाकारी गराएको छ ।  

कोरोनाभाइरसलाई नियन्त्रण गर्ने प्रयास स्वरुप नेपाल सरकारले देशभर लक डाउन गर्ने निर्णय गरेसँगै सृजना भएको यस विशम परिस्थितिमा बैंकले प्रदान गरिरहेको विद्युतीय बैंकिङ्ग सेवाका विभिन्न प्रोडक्टहरु प्रयोग गरी विद्युतीय माध्यमबाट कारोवार (एटीएम सेवा, मोवाइल बैंकिङ्ग सेवा, इन्टरनेट बैंकिङ्ग सेवा, कनेक्ट आइपीएस सेवा आदि) प्रयोग गर्न पनि ग्राहकहरुमा अनुरोध गरेको छ ।

साथै, यस डेभलपेमन्ट बैंकको शाखा कार्यालयमा नै भौतिक रुपमा उपस्थित भई सेवा लिने अवस्था परि सेवा लिन आवश्यक भएका ग्राहकहरुको लागि न्यूनतम वैकिङ्ग सेवा प्राप्त गर्न सहज होस् भनेर बैंकले केही शाखा खोल्ने निर्णय गरेको छ ।

नेपाल राष्ट्र बैंकले सम्पूर्ण इजाजत पत्र प्राप्त सम्पूर्ण बैंक तथा वित्तीय संस्थाहरुलाई जारी गरेको मिति चैत १२ को सूचना अनुसार यस विशम परिस्थितिमा कोरोनाभाइरस संक्रमणको अवस्थालाई ध्यान पुर्याई, आवश्यक शतर्कता अपनाई निश्चित दुरी कायम गरी देहाय बमोजिमको शाखा कार्यालयहरुबाट चैत१३ गतेका दिन न्यूनतम बैंकिङ्ग सेवा प्राप्त गर्न सकिने जनाएको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.