केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

हातमुख त जोड्नै प-यो...

person explore access_timeचैत १२, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । कोरोनाभाइरसको संक्रमण नफैलियोस् भनेर नेपाल सरकारले यतिबेला देशभर लकडाउन गरेको छ । लकडाउनका कारण देश नै यतिबेला ठप्प छ । एक्कासी घोषणा गरिएको लकडाउनका कारण धेरैको घरमा खाद्यान्नको अभाव छ । सरकारले दैनिक उपभोग्य सामानको अभाव हुन नदिन पसलहरु खुल्ला राख्न दिने बताए पनि अधिकांश पसलहरु बन्द रहेका छन् । स्पष्ट निर्देशन नहुँदा प्रहरी नै किराना पसलहरु बन्द गराउँदै हिँडेका छन् ।

लकडाउनमा पनि बिगतमा कर्फ्यू लाग्दा वा बन्द हुँदा जस्तै अभ्यास देखिन्छ । साँझको समयमा फाट्टफुट्ट पसल खुल्छन् । पसल खुल्ने बित्तिकै खाद्यान्न जोहो गर्नका लागि मानिसहरुको भीड लाग्ने गर्छ । आखिर लकडाउन भए पनि हातमुख त जोड्नै प-यो ।

लकडाउनको समयमा सरकारले दैनिक उपभोग्य सामानहरु सर्वसाधारणलाई कसरी उपलब्ध गराउने भन्ने विषयमा कार्यविधि नै बनाउनुपर्ने देखिएको छ । किनभने दिनभर लकडाउनमा बसेर साँझ भीडभाड गर्ने हो भने लकडाउन सफल हुन सक्दैन ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नुहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.