केन्द्रीय संस्करण
समाचार

सकेसम्म घरबाटै काम गरौँ : प्रधानमन्त्री

person explore access_timeचैत ७, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौँ । प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले नेपालमा हालसम्म कोरोनाभाइरसको महामारीको प्रभाव नदेखिएपनि जोखिमबाट ढुक्क हुने अवस्था नरहेको बताएका छन् ।

शुक्रबार साँझ राष्ट्रको नाममा सम्बोधन गर्दैै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले कोरोनभाइरसको संक्रमणको जोखिमका बीच नेपाली जनताले आफ्नो व्यवहार र दैनिकीमा परिवर्तन गर्न जरुरी रहेको बताएका हुन् । प्रधानमन्त्रीले भने, ‘यसले केही असजता ल्याउन सक्छ । तर, सम्भावित जोखिमलाई परास्त गर्नुको विकल्प छैन ।’

अत्यावश्यक काम बाहेक सकेसम्म घरमै बस्न पनि प्रधानमन्त्री ओलीले सम्बोधनका क्रममा आग्रह गरे । उनले सरकारी र निजी क्षेत्रलाई अत्यावश्यक कामबाहेक विद्युतीय माध्यमबाट गर्न मिल्ने काम घरबाटै काम गर्न पनि आग्रह गरे । संक्रमति मुलुकबाट आएकाहरु क्वारेन्टाइनमा बस्न पनि प्रधानमन्त्रीको आग्रह थियो ।

प्रधानमन्त्री ओलीले जनतालाई सरसफाइमा ध्यान दिन, हात धुन र सेनिटाइजर प्रयोग गर्न आग्रह पनि आग्रह गरेका छन् ।

हल्ला र अफवाहको पछाडि नलाग्न भन्दे प्रम ओलीले धैर्यवान बन्न र आतंकित नहुन पनि अपिल गरे । ‘सबैले जिम्मेवार नागरिकको भूमिका निभाउन प्रम ओलीको आग्रह थियो,’ उनले भने ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.