केन्द्रीय संस्करण
रातोपाटी

प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीले राष्ट्रको नाममा सम्बोधन

person explore access_timeचैत ७, २०७६ chat_bubble_outline1

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

  1. April 1, 2020, 10:53 a.m. Chandra
    आवश्यकताअनुसार विदेशमा रहेका नेेपालीहरुलाई पनि स्वस्थ्य परिक्षण गरि नेेपालमा ल्याई अनिवार्य क्वारेण्टाइनमा राख्ने व्यवस्था गर्ने तर्फ सरकार प्रमुखले एक अभिभावकको रुपमा सोच्नहुन अनुरोध छ । यदि पर्याप्त क्वारेण्टाइन नभए १५०० जनाको दरले ल्याउने १४ दिने क्वारेण्टाइन सकिएपछि त्यही ठाँउमा अर्काे लट ल्याउने र हवाइटिकट स्वय‍‍‍‌‍म् लाई तिराउन सकिन्छ ।
  2.  0 Reply

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.