केन्द्रीय संस्करण

कोपा अमेरिकालाई कोरोना कहर

person explore access_timeचैत ५, २०७६ chat_bubble_outline0

एजेन्सी । सन् २०२० मा आयोजना हुन लागेको कोपा अमेरिका कप फुटबल प्रतियोगिता पनि एक वर्ष पर सारिएको छ । कोरोना भाइरसका कारण कोपा अमेरिका एकवर्ष पर सारिएको दक्षिण अमेरिकी फुटबल महासंघलले जनाएको छ । यसअघि दक्षिण अमेरिकाको सबैभन्दा ठूलो फुटबल प्रतियोगिता कोपा अमेरिका कप जुन १२ देखि जुलाई १२ तारिखसम्म अर्जेन्टिना र कोलम्बियामा हुने तय भएको थियो ।

अब कोपा अमेरिका सन् २०२१ को जुन ११ देखि जुलाई ११ तारिखसम्म आयोजना गरिनेछ । कोपा अमेरिका अर्जेन्टिनाका पाँच र कोलम्बियाका भार शहरमा हुनेछ । कोपा अमेरिकामा अर्जेन्टिना, बोलिभिया, उरुग्वे, चिली, पाराग्वे, कोलम्बिया, ब्राजिल, भेनेजुएला, इक्वेइडर र पेरुले भाग लिनेछन् । एसियाबाट सन् २०२२ को विश्वकप आयोजक कतार र अस्ट्रेलियाले आमन्त्रित टिमको रुपमा प्रतिस्पर्धा गर्नेछन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...