केन्द्रीय संस्करण

ट्रोल भएकी नेहा धुपियाको समर्थनमा आएका श्रीमान् अंगद बेदीले सेयर गरे ५ प्रेमिकाको फोटो, नराम्रोसँग फसे

person explore access_timeचैत ४, २०७६ chat_bubble_outline0

पछिल्लो दिन नायिका नेहा धुपिया आफ्नो एक ‘इट्स हर चोइस’ वाला कमेन्टका का कारण ट्रोलर्सको निशानमा परिन् । अब श्रीमतीको यो कमेन्टको समर्थन गर्नका लागि अंगद बेदीले आफ्नो पाँच प्रेमिको तस्बिर सेयर गरेका छन् । तर उनको यो पोष्टका कारण अंगद आफैं पनि ट्रोलर्सको निशानामा परेका छन् ।

अंगदले आफ्नी श्रीमतीको समर्थन गर्दै एक पोष्टमा लेखेका छन्, ‘सुन् मेरो कुरा... यी हुन् मेरा पाँच प्रेमिका । जे गर्न सक्छौ गर ।’ आफ्नो यो पोस्टमा अंगदले श्रीमती नेहालाई पनि ट्याग गरेका छन् र ह्याशट्यागसहित लेखेका छन् ‘इट्स माई चोइस’ । वास्तवमा यी तस्बिरमा अंगद आफ्नी श्रीमतीसँग अलग अलग पोजमा देखिएका छन् ।

तर यस विषयमा अंगदले श्रीमतीलाई गरेको समर्थन मानिसहरुलाई मन परेन । कतिले उनलाई श्रीमतीको गल्तीमा साथ दिएका भन्दै ट्रोल गरेका छन् ।

स्मरण रहोस्, एक दिन अघि मात्रै नेहा धुपियाले आफ्नो यो बयानबारे स्पष्टिकरण दिएकी छिन् । नेहाले आफ्नो बयानमा लेखिन्, ‘दुर्भाग्यवश, हिंसाविरुद्ध बोल्दा ममाथि जे भइरहेको छ, त्यो राम्रो होइन । एक व्यक्तिले प्रेमिकाले उनलाई धोका दिएकोमा उनलाई चड्कन हानेको मलाई बताए । मलाई उसको कुरा ठिक लागेन । त्यसकारण मैले उनलाई गाली गरेँ । मैले महिलाको सुरक्षाको दृष्टिकोणबाट  आवाज उठाएको थिएँ ।’

नेहाले थपिन्, ‘हरेक व्यक्तिको आफ्नो छनोट हुन्छ । कसैले कसैलाई माया गर्ने नगर्ने त्यो उसको आफ्नो नीजि इच्छा हो । तर यस्तोमा कसैले पनि कसैमाथि सांघातिक आक्रमण गर्न सक्दैन । यो कुरा मलाई ठिक लागेन त्यसकारण आवाज उठाएँ । तर मेरो एउटा पोस्टमा ५५ हजार भन्दा बढी कमेन्ट आयो । यसमा धेरैजसो नकारात्मक थिए । तर म त्यतिबेला पनि चुप बसेँ । तर पछिल्ला केही दिनदेखि यो विषयसँग कुनै लेनदेन नभएका व्यक्तिलाई मानसिक रुपमा प्रताडित गरिँदै छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...