केन्द्रीय संस्करण

जिम बाहिर ‘बडी सुट’मा देखिइन् मलाइका अरोडा, सोसल मिडिया प्रयोगकर्ताले भने, ‘उमेरको ख्याल गर’

person explore access_timeफागुन ३०, २०७६ chat_bubble_outline0

मलाइका अरोडाको जिम लुक समय समयमा चर्चाको केन्द्रमा हुने गर्छ । हालै उनलाई पुनः जिम बाहिर देखियो जहाँ उनले स्किन कलरको बडीसुट लगाएकी थिइन् । यो स्पोर्टस् वेयर रिबक एक्स डेविड बेकहम सिरिज हो । मलाइकाको बडीसुटमा तस्बिर र भिडियो सोसल मिडियामा सार्वजनिक भएपछि प्रयोगकर्ताले उनलाई ट्रोल गर्न सुरु गरे ।

मानिसहरुले भने, सस्तो किम कार्दासियनः

सोसल मिडियामा मलाइका बारे भद्दा कमेन्ट पनि आए । ट्रोलरले उनलाई सस्तो किम कार्दासियनसमेत भनेका छन् । एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘अहिलेसम्मको सबैभन्दा घटिया आउटफिट ।’ अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘लाजै नभएकी, उमेरको ख्याल त गर ।’ अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘बलिउडका कारण हामी आफ्नो संस्कृति र सभ्यता गुमाउँदै गएका छौं ।’

दिवा योगाकी मालिक हुन् मलाइकाः

४६ वर्षकी मलाइका फिटनेस प्रेमी हुन् । उनी जिममा वर्कआउटबाहेक योगा पनि गर्छिन् । मलाइका डाइटलाई ध्यानमा राखेर आउटडोर स्पोर्टस् पनि खेल्छिन् । दैनिक आधा घण्टा स्विमिङ, साइक्लिङ र जगिङ पनि । फिटनेस तालिकामा योगा, डान्स, वेट ट्रेनिङ, किक बक्सिङ पनि समावेश छ । मलाईकाले मुम्बईमा दिवा योगा नामको योगा स्टुडियो पनि खोलेकी छिन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...