केन्द्रीय संस्करण
फोटोफिचर

मनमोहक वसन्त ऋतु, कंक्रिटको सहरमा रंगीचंगी फूल (फोटोफिचर)

person explore access_timeफागुन २८, २०७६ chat_bubble_outline0
कृष्ण खड्का

रातोपाटी

काठमाडौँ । वसन्त ऋतुको आगमनसँगै काठमाडौँका सडक आसपासमा रहेका बोटबिरुवामा पालुवा फिरेका छन् । पछिल्लो समय कंक्रिटको शहर भनेर चिनिएको काठमाडौँमा हरियालीको महत्त्व पनि बढ्न थालेको छ ।

सडक आसपास रहेका केही बोटबिरुवाले पालुवा फिरेसँगै राजधानीको सौन्दर्यसमेत बढाएका छन् । कोलाहल, भीडभाड तथा धुँवाधुलोबाट वाक्क भएका राजधानीबासीका लागि वसन्तको हरियालीसँगै फुलेका रङ्गीचङ्गी फूलले पैदलयात्री तथा स्थानीयबासीलाई थोरै भए पनि राहत र आनन्दको अनुभूति गराएको छ ।

धेरै गर्मी नहुने र धेरै जाडो पनि नहुने वसन्त यामलाई प्रकृतिको काँचुली फेर्ने ऋतुको रुपमासमेत चिनिन्छ । घरैघर, बंगलैबंगलाका बीचमा थोरै संख्यामा भए पनि मनै लोभ्याउने गरी फूलेका यी फूल आफैँ वसन्त ऋतुका ज्वलन्त उदाहरण हुन् ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.