केन्द्रीय संस्करण

३३ वर्षमा यति परिवर्तन भए रामायणका सीता राम, कमेडी शोमा पाहुना

person explore access_timeफागुन २०, २०७६ chat_bubble_outline0

आउँदो शनिबार द कपिल शर्मा शोमा विशेष पाहुनाको उपस्थिती हुनेछ । यी पाहुनासँग पुरानो याद ताजा गर्ने पूरा तयारी भएको छ । यो हप्ता हास्यकलाकार कपिल शर्माको शोमा रामानन्द सागरको सिरियल रामायणका स्टार्स अरुण गोविल, दीपिका चिखलिआ र सुनिल लहरी आउँदैछन् ।

रामानन्द सागरको सिरियल रामायण जनवरी सन् १९८७ देखि जुलाई १९८८ सम्म चलेको थियो र अत्यधिक हिट भएको थियो । पछि थुप्रै प्रोडक्सन हाउसले रामायणमा सिरियल बनाए तर रामानन्द सागरको रामायणजस्तो चर्चित कुनै हुन सकेनन् ।

कपिलको कार्यक्रममा अरुण गोविल, दीपिका चिखलिआ, सुनील लहरी र प्रेम सागर आउँदैछन् । उनीहरुले फेब्रुअरी २६ फेब्रुअरीमा द कपिल शर्मा शोका लागि सुटिङ गरे । अर्चना पुरन सिंहले रामायणको स्टार कास्टसँग सोनी टिभीको फेसबुक पेजबाट लाइभ भिडियो पनि गरिन् ।

यतिबेला सबै कलाकारले रामायणबारे कुराकानी गरे र पौराणिक कहानीयुक्त शोमा काम गरेपछि उनीहरुको जीवन कसरी परिवर्तन भयो भनेर पनि कुरा गरे । उनका अनुसार पर्दामा भगवानको भूमिका निभाएपछि पूर्व प्रधानमन्त्री राजीव गान्धीले दिल्ली बोलाएर सम्मानित गरेपछि मात्रै अरुण गोविल र दीपिका चिखलिआले  आफूहरु चर्चित भएको थाहा पाए ।

यतिमात्रै होइन, रामायणका यी कलाकारले आफूलाई वाराणसीमा राम, लक्ष्मण र सीताका अभिनय हेर्नका लागि लाखौं भीड जम्मा भएको समय पनि स्मरण गरे ।

स्मरण रहोस्, अरुण गोविल, दीपिका चिखलिआ र सुनिल लहरीले रामायणका कारण देशभरी पहिचान पाएका थिए । यसबाहेक कार्यक्रममा दारा सिंह पनि थिए । उनले हनुमानको भूमिका निभाएका थिए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.