केन्द्रीय संस्करण

सातदोवाटो र श्रीभगवती विजयी

person explore access_timeफागुन १५, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । शहिद स्मारक ‘बी’ डिभिजन लिग फुटबल अन्तर्गत बिहिबार सातदोबाटो युथ क्लब र श्रीभगवती क्लब विजयी भएका छन् । सातदोवाटो स्थित एन्फा कम्प्लेक्स मैदानमा भएको खेलमा सातदोवाटोले टुसाल युथ क्लबलाई १–० गोलले हरायो ।

सातदोबाटोको जितमा रमेश कुमार राजवंशीले ३८औं मिनेटमा निर्णायक गोल गरेका थिए । लिगमा सातदोवाटोको यो दोस्रो जित हो । जितसँगै सातदोवाटोले ६ अंक बनाएको छ । टुसालको तीन अंक छ । अर्को खेलमा श्रीभगवतीले मध्यपुर युथ एसोसिएसनलाई २–० गोलले हरायो । श्रीभगवतीलाई जिताउन प्रज्वल थापामगरले ४४औं र युवराज ढकालले ७२औं मिनेटमा गोल गरेका थिए । पहिलो जित निकालेको श्रीभगवतीले तीन अंक बनाएको छ । लगातार दोस्रो हार खेपेको मध्यपुर अंकविहिन छ ।

चैत २३ गतेसम्म चल्ने लिगमा ‘बी’ डिभिजनका १२ क्लबले प्रतिस्पर्धा गरिरहेका छन् । लिगको विजेताले १५ लाख, उपविजेताले १० लाख र तेस्रो हुनेले पाँच लाख रुपैयाँ पुरस्कार पाउनेछ । उत्कृष्ट विधाका खेलाडी र प्रशिक्षकलाई जनही २५ हजार रुपैयाँ प्रदान गरिने आयोजक एन्फाले जनाएको छ । लिगको विजेता टोली ‘ए’ डिभिजनमा बढुवा पनि हुनेछ । पुछारको एक टोली ‘सी’ डिभिजनमा घटुवा हुनेछ । 


 

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...