केन्द्रीय संस्करण

मिथिला माध्यमिकी परिक्रमामा सहभागी १ जनाको मृत्यु

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0
FILE PHOTO

जनकपुर । १५ दिने मिथिला माध्यमिकि परिक्रमाको तेस्रो दिन बिहान १ जनाको मृत्यु भएको छ । मङ्गलबार मिथिला माध्यमिकी परिक्रमाको क्रममा कल्यानेश्वरबाट डोलासँगै परिक्रमा गरिरहेका धनुषाको मिथिला बिहारी नगरपालिका कचुरी बस्ने साधु निर्धन यादवको बिहान करिब ४ बजे भारतको बिहार प्रान्त स्थित मधुवनी जिल्लाको कल्याणेश्वरमा मृत्यु भएको जानकारी प्राप्त भएको छ । 

मृतक साधु बिहान यादव आगो सल्काएर बसेको र केही बेरमै अचानक ढलेको परिक्रमामा सहभागीहरुले बताए ।  उनको शव कल्याणेश्वरबाट दाहसंस्कारको लागि परिवारजनले कचुरी गाउमा ल्याइसकेको जनाए ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...