केन्द्रीय संस्करण

अमिताभले बिहान ३ बजे प्रश्न सोधे, ‘यार, यो चश्माको फेसन कसले बनायो ?’ प्रशंसकले भने, ‘सुत्नुहोस् सर’

person explore access_timeफागुन १३, २०७६ chat_bubble_outline0

अमिताभ बच्चन सोसल मिडियमा निकै सक्रिय छन् । ब्लग लेख्नेबाहेक उनी ट्वीटर र इन्स्टाग्राममार्फत् आफ्ना प्रशंसकसँग ‘टच’ मा रहिरहन्छन् । हालै उनले इन्स्टाग्राममा एउटा फोटो सेयर गरे । यो पोष्टमा अमिताभ बच्चनले लेखेका छन्, ‘यार, यो चश्माको फेसन कसले बनायो ? तर जसले पनि बनायो, सही बनायो । उमेर बढेसँग आँखाको चारैतिर जुन चाउरी पर्छ, त्यो पछाडि नै लुक्छ ।’

मंगलबार बिहानै ३ बजे सेयर गरेको यो पोष्टमा प्रशंसकले निकै रोचक जवाफ दिएका छन् ।

प्रशंसकले दिए सल्लाह, सर सुत्नुहोस्ः

त्यो समयमा सोसल मिडिया प्रयोग गरेकोमा बिग बीका केही प्रशंसकले उनलाई आराम गर्न सल्लाह दिँदै लेखेका छन्, ‘सर, सुत्नुभएन कि कसो ?’ यस्तै अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखेका छन्, ‘सर, के भयो ? आज निद्रा लागेन कि कसो ?’ साथै अर्का एक प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘सर सुत्नुहोस् ।’

यस्तै अर्का प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘कम्प्युटर जीलाई सोध्नुहोस्, उनलाई थाहा होला ।’࡮ यस्तै, अर्का प्रयोगकर्ताले लेखे, ‘सर राती ३ बजे तपाईंको यो पोष्टले भन्छ कि तपाईंलाई हामीसँग टचमा रहन कति मनपर्छ ।’

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...