केन्द्रीय संस्करण

नागढुङ्गाबाट खैरो हेरोइनसहित एक युवती पक्राउ

person explore access_timeफागुन ११, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । प्रहरीले नागढुङ्गास्थित चेकप्वाईन्टमा अवैध लागु औषध खैरो हेरोइनसहित एक युवतीलाई पक्राउ गरेको छ । महानगरीय प्रहरी प्रभाग नागढुंगाले चेक जाँच गर्ने क्रममा अवैध लागु औषध खैरो हेरोइनसहित एक युवतीलाई पक्राउ गरेको हो ।

महानगरीय प्रहरी बृत्त थानकोटका अनुसार काँकडभित्ताबाट काठमाण्डौ आउँदै गरेको ना ७ ख ५७०२ नम्बरको यात्रुबाहक बसमा सवार जिल्ला झापा शिव सत्तासी नगरपालिका वडा नं. ११ घर हुने बर्ष २३ की वीना डाँगीलाई  शरीर खानतलासी गर्दा प्लाष्टिकमा पोका पारी लुकाई छिपाइ राखेको लागुऔषध खैरो हेरोईन ४.२६ ग्राम फेला परेको जनाएको छ।

डाँगीलाई तत्काल नियन्त्रणमा लिई लागु औषध (नियन्त्रण) ऐन २०३३ बमोजिम आवश्यक अनुसन्धान तथा कारबाही भइरहेको छ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...