केन्द्रीय संस्करण

माछापुच्छ्रे बैंक कर्पोरेट सुपर सिक्स क्रिकेट : सेमिफाइनल समीकरण पूरा

person explore access_timeफागुन ६, २०७६ chat_bubble_outline0

काठमाडौं । छैठौं माछापुच्छ्रे बैंक कर्पोरेट सुपर सिक्स प्रतियोगिताको सेमीफाइनल समीकरण पूरा भएको छ । 

मंगलबार भएको खेलबाट एनसेल ‘ए’, कामना सेवा विकास बैंक, सिभिल बैंक र एम्बेसी अफ इन्डिया सेमीफाइनल पुगेका छन् । पहिलो सेमीफाइनलमा एनसेल ‘ए’ र एमबेसी अफ इन्डिया तथा दोस्रो सेमीफाइनलमा कामना सेवा विकास बैंक र सिभिल बैंकबीत प्रतिस्पर्धा हुनेछ ।

पहिलो क्वार्टरफाइनलमा एनसेल ‘ए’ ले डिफेन्डिङ च्यापियन सेन्चुरी बैंकलाई ९ रनले हरायो । एनसेल ‘ए’ ले दिएको ७४ रनको लक्ष्य पछ्याउने क्रममा सेन्चुरीले ६५ रन मात्र बनाउन सक्यो । खेलमा प्लेयर अफ दी म्याच चुनिएका एनसेल ‘ए’ का समाज पौडेलले ३६ रन बनाए ।

दोस्रो क्वार्टरफाइनलमा कामना सेवा विकास बैंकले एनआईसी एसिया बैंकलाई ३७ रनले पराजित गर्यो । कामना सा विकास बैकले दिएको ८८ रनको लक्ष्य पछ्याउने क्रममा एनआईसी एसिया बैंकले ५० रन मात्र बनाउन सक्यो । खेलमा प्लेयर अफ दी म्याच चुनिएका हेमन्त श्रीवास्तवले ३२ रन बनाउनुको साथै एक विकेट लिए ।

तेस्रो क्वार्टरफाइनलमा सिभिल बैंकले मेगा बैंकलाई चार विकेटले हरायो । मेगा बैंकले दिएको ५३ रनको लक्ष्य सिभिल बैंकले दुई विकेट गुमाएर ४.१ ओभरमा पुरा गर्यो । सिभिलको लागि प्लेयर अफ दी म्याच चुनिएका अभय रानाले ३२ रन बनाउनुको साथै एक विकेट समेत लिएका थिए ।

चौथो क्वार्टरफाइनलमा इन्डियन एम्बेसीले प्राइम कमर्सियल बैंकलाई तीन विकेटले हरायो । प्राइमले दिएको ४२ रनको लक्ष्य इन्डियन एम्बेसीले ४.५ ओभरमा तीन विकेट गुमाएर पुरा गरेको थियो । खेलको प्लेयर अफ दी म्याच इन्डियन एम्बेसीका राजेश चौधरी चुनिए । प्रतियोगिताको सेमीफाइनल र फाइनल खेल बुधबार हुनेछ ।

रातोपाटीको अंग्रेजी, हिन्दीग्लोबल संस्करणका साथै अनलाइन टिभी पनि सञ्चालित छ । एप्सबाट सिधै समाचार पढ्न एन्ड्रोइडका लागि यहाँ र आइफोनका लागि यहाँ क्लिक गर्नुहोस् । फेसबुकट्वीटरमार्फत पनि हामीसँग जोडिन सकिनेछ ।

कमेन्ट

कमेन्ट गर्नेहोस्

info_outline

तपाईको ईमेल गोप्य राखिनेछ

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Loading comments...